#
RAVON R4
от 284 000 грн.
8,4 на 100 км (MT) /10,4 на 100 км. (АТ)
0-100 км/ч 11,7 сек.
106 л.с.
Бензиновый, Евро 5
#
RAVON R2
Официальный дилер ООО
от 269 900 грн.
8,2 л
на 100 км
0 -100 км/ч
12,4 с
В ряд; 4-цилиндровый
62.6 кВт
85.5 л.с.
#
RAVON NEXIA R3
СОЗДАВАТЬ НОВОЕ, СОХРАНЯЯ ПРЕИМУЩЕСТВА.
от 287 000 грн.

Новости

#
10 апреля 2018 Новости

Ravon Ukraine продовжує підкорювати серця корпоративних Клієнтів ❤ Офіційний дилер Ravon ТОВ «ТехноКар»

Компанія ТОВ «НОН-СТОП ХОЛДИНГ» — новий проект молодих і амбітних підприємців, які працюють у транспортній сфері та сфері пасажиро-перевезень на київському ринку більше 7-ми років.
Переважно, продукт, який хлопці досконало освоїли за всі ці роки, полягає у наданні послуг з прокату легкових автомобілів та надання послуг логістики, алгоритми якої розроблені за власною методикою. У якості продукту не доводиться сумніватися, беручи до уваги солідну кількість автомобілів у власному автопарку і величезний список постійних клієнтів. В силу того, що переважна частина клієнтів компанії — водії таксі, так чи інакше знайомство з ринком послуг таксі стало невід’ємною частиною щоденних робочих процесів компанії.
Усвідомлюючи всю складність законодавчого регулювання діяльності з надання послуг таксі, віддаючи собі звіт у тому, яка відверто низька якість послуг пропонується пасажирам таксі, у більшості випадків підприємці вирішують, що тільки конкретними діями можна впливати на ситуацію на ринку, якщо ми хочемо змін на краще.
Завдання не просте, адже треба змінити все: якість автомобілів, компетентність водіїв, безпеку, прозорість ведення бізнесу і врешті-решт треба працювати ще й з «законодавцями».
ТОВ «НОН-СТОП ХОЛДИНГ» складає стратегічний план на 3 роки, в якому чітко регламентується:
— автомобіль, який придатний для надання послуг таксі, та до перевезення великих пасажиропотоків повинен бути не старше 3-х років;
— ідентифікований, як «таксі», відноситься до конкретного таксопарку з конкретною адресою.
— автомобіль має бути охайним, доглянутим і комфортним.
Після проведеного аналізу пропозицій автосалонів в Києві, компанія прийняла рішення, що в рамках розробленої стратегії і з урахуванням технічних і якісних характеристик буде поповнювати свій автопарк автомобілями марки Ravon Gentra.
На сьогодні в Києві вже курсує 5 машин, які активно виконують замовлення служби таксі NON-STOP TAXI 620.
В рамках розробленої стратегії, протягом 3-х років, кількість Ravon Gentra зросте до 300 штук.
———-
Вигідні умови Програми корпоративних продажів, які дозволяють оперативно сформувати або оновити автопарк для свого підприємства.

В рамках Програми здійснюється продаж автомобілів Ravon R2, Ravon R4 та Ravon Gentra з урахуванням надання гнучких корпоративних знижок.

З кожним корпоративним клієнтом працює персональний менеджер, який намагається звести до мінімуму тимчасові витрати, пов’язані із замовленням, купівлею автомобілів і оформленням документів.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера з корпоративного продажу автомобілів Ravon
+38 (044) 207-02-52
📱 +38 (067) 538-23-87
📱 +38 (067) 500-62-97
📧 sales@uzauto.com.ua

 

e